ATM Outbreak Aquarium Cleaner – bakteriální čistič mořského akvária, 237 ml

Heterotrofní bakterie

Odstranění nežádoucích organických látek 

V realitním businessu se neustále opakuje " lokalita, lokalita, lokalita ". V akvaristice se zase neustále jedná o "organické, organické, organické látky". Důvodem je to, že většina běžných škodlivých účinků, nemocí a škůdců v akváriu je úměrná množství organických látek přítomných v systému. U organických látek se tedy jednoduše jedná o nejkoncentrovanější a nejsilnější přírodní produkty konzumující bakterie ve vašem systému. Heterotrofní bakterie způsobí revoluci ve vašem akváriu a zkonzumují škodlivé organické látky. Obyčejně jiné bakterie přebírají funkci konzumace rozkladných organických látek. Problémy s těmito bakteriemi spočívají v tom, že jsou pomalé a vytvářejí zápach i jiný nežádoucí odpad. Použitím přípravku OUTBREAK způsobíme, že stávající bakterie se nahradí mnohem efektivnějšími a čistšími bakteriemi. Bakterie pracují aerobně nebo anaerobně, což jim umožňuje pracovat v celém objemu akvária. OUTBREAK je průmyslovou biologickou sílou, ověřenou v mnoha zoologických zahradách, veřejných akváriích, komerčních akváriích a akvakulturních zařízeních po celém světě a je jedním z nejdůležitějších organismů, které přidáte do svého systému.

Použití

  • Pro výrazné snížení přítomnosti organických látek v systému akvária
  • Při zápachu
  • Pro udržení čistého filtračního média

Jak to funguje?

OUTBREAK je vysoce výkonný prostředek. Rychle pohlcuje přebytečné organické látky a tím se dostává do celého akvária, kde eliminuje nežádoucí organismy. Protože OUTBREAK je 100% netoxický a bezpečný pro všechny volně žijící živočichy, můžete tedy do systému zasáhnout rychleji a to už v době, kdy teprve vznikají problémy s organickými látkami.

Dávkování

  • Lahvičku důkladně promíchejte, aby se smísily bakterie a enzymy.
  • Počáteční dávka: Přidejte 35 ml ATM OUTBREAKu na každých 100 litrů přímo do vody. Opakujte dávku za 24 hodin.
  • Udržovací dávka: Přidejte 35 ml ATM OUTBREAKu přímo do vody na každých 100 l týdně.
  • POZNÁMKA: Vypněte nebo odpojte UV sterilizátory, odpěňovače a ozonové generátory před a po 48 hodinách při každém zavedení ATM OUTBREAKu.
  • Uchovávejte při pokojové teplotě.
Výrobce ATM
Sortiment Bakterie, Kontrola živin