Mořská sůl TM® Seasalt Classic 4kg - 120 l

Vaše nákupní cena
429 Kč (354,55 Kč bez DPH)
Není skladem

Farmaceuticky čistá mořská sůl obsahující všechny stopové prvky přírodní mořské vody. Vhodná pro všechny typy mořských akvárií.

Více
Kód: 11031-0020-11
Hmotnost: 4000 g
Web: www.tropic-marin.com/
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Farmaceuticky čistá mořská sůl obsahující všechny stopové prvky přírodní mořské vody. Vhodná pro všechny typy mořských akvárií.

Mořská sůl Tropic Marin® Sea Salt CLASSIC je vytvořena ze všech potřebných makro a mikro-prvků tak, aby po namíchání mořské soli s osmotickou vodou bylo dosaženo přirozené rovnováhy tropické mořské vody. Tropic Marin® Sea Salt CLASSIC neobsahuje žádné umělé přísady ani dusičnany či fosfáty. Stopové prvky zůstávají ve směsných krystalech zcela rozpustné. Obsahuje optimální množství hydrogenuhličitanu, který stabilizuje hodnotu alkality akvarijní vody a eliminuje kolísání hladiny pH.

  • Tropic Marin® Sea Salt CLASSIC je ideální pro růst všech mořských organismů v akváriu. Obohacením mořské vody touto solí se skvěle optimalizuje hodnota pH v nádrži. Sůl obsahuje vhodné množství pufračních látek, které stabilizují alkalitu a minimalizují kolísání pH.
  • Tropic Marin® Sea Salt CLASSIC je ideální základní sůl pro všechny typy mořských akvárií, hodí se pro péči o různé druhy mořských akvarijních živočichů. 
  • Tropic Marin® Sea Salt CLASSIC se doporučuje používat při pravidelných výměnách vody v mořském akváriu.

Pro přesný výpočet potřebného množství soli použijte dávkovací kalkulačku:

 Kalkulačka pro výpočet potřebného množství soli

Výrobce Tropic Marin
Množství 4,00 Kg

Mohlo by Vás zajímat