Osv. těleso HQI 150W pro ECO Mini 28 s el. předřadníkem, vč. výbojky 14K

Vaše nákupní cena
6 290 Kč (5 198,35 Kč bez DPH)
Není skladem

Kód: 26244-4560-51
Hmotnost: 5000 g
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

  • EcoSystem je ideálním zdrojem světla pro Eco MINI. Je bezpečně připevněn k akváriu: při jeho vývoji byla věnována zvláštní pozornost otázkám bezpečnosti a je chráněna proti náhodnému pádu do akvária. Svítidlo je dodáváno s halogenovou lampou o výkonu 150W.
  • Pouzdro svítidla má antikorozní nátěr speciálně navržený pro ochranu proti mořskému vlhkému prostředí. Jednoduchým otočením šroubu lze lampu snadno spustit nebo zvednout nad akvárium. Toto je obzvláště důležité při výměně lampy a také pro zabránění popálení korálů při změně intenzity světla. Lampa se také snadno otáčí, což je důležité při údržbě akvária.
  • Svítidlo je dodáváno s kvalitním německým elektronickým předřadníkem, který zajišťuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost systému osvětlení. U svítidel jsou použity lampy USHIO (vyrobené v Německu) s nejlepším světelným spektrem na trhu. Prospívání útesového akvária je do značné míry určeno správným osvětlením. Unikátní převislá lampa byla navržena a vyrobena tak, aby byla dokonalým doplňkem.