TROPIC MARIN® ELIMI-PHOS longlife-dlouhodobé snižování PO4 +sáček Quick & Clean, 400 g

Popis

Speciální granule s dlouhodobou adsorpční kapacitou pro trvalé odstranění fosfátů (PO4) v akváriích.

Granule Tropic Marin ® ELIMI-PHOS Longlife udržují své vlastnosti pro odstranění fosfátů po zvláště dlouhou dobu. Obsahují čisté, suché železo-hydroxidové granule, vyvinuté speciálně pro přípravu pitné vody. Optimální zrnitost speciálních granulí zajišťuje snadnou, čistou manipulaci v akváriu. Fosfáty se navazují na granule ELIMI-PHOS Longlife, které se nikdy neuvolní do akvária, ani po dosažení plné absorpční kapacity granulí. Kromě účinného odstraňování fosfátů nahrazuje ELIMI-PHOS Longlife aktivní uhlí a zlepší obecnou kvalitu vody v akváriu. Po krátké době jsou výrazně zlepšeny podmínky růstu pro bezobratlé živočichy a je omezen nežádoucí růst plevelných řas.

Výhody:

  • speciální granule pro vysoce účinné odstraňování fosfátů v akváriu
  • čisté, suché želeno-hydroxidové granule
  • nejvyšší adsorpční kapacita s obzvlášť dlouhou životností
  • čistá a snadná manipulace bez úniku do akvária
  • pro mořské i sladkovodní použití
  • žádná usazenina fosfátových sloučenin v akváriu
  • čisté zacházení s granulemi v praktickém, rychlém a čistém filtru

Použití:

Použijte 100 g ELIMI-PHOS na 200 litrů celkového objemu vody akvarijního systému a umístěte jej do filtru nebo na jiné místo se silnou cirkulací vody. Vždy je dobré dělat úpravy v akváriu pomalu. Je-li organická zátěž akvária velmi vysoká, začněte 100 g ELIMI-PHOS na 500 litrů objemu systému a pomalu zvyšujte na výše uvedené doporučené maximum. To poskytne vašim více choulostivým rostlinám a živočichům postupné seznámení s pozitivní změnou kvality vody.

ELIMI-PHOS může zůstat v akváriu i po dosažení absorpční kapacity. Jakmile začne hladina fosfátů v akváriu znovu růst, opakujte výše uvedený postup pomocí nového ELIMI-PHOS.

Abyste pozorně sledovali hladinu fosfátů v akváriu, doporučujeme používat Tropic Marin ® Phosphate-Test Professional, který bude indikovat hladiny fosfátů dokonce až 0,01 mg/l.

Parametry

Výrobce Tropic Marin
Sortiment Filtrační materiály
Sorbenty PO4 média

Recenze / Zkušenosti

Mohlo by vás zajímat