Mořská sůl Tropic Marin® Seasalt Classic, kbelík 25 kg – 750 l

Mořská sůl  Tropic Marin® Seasalt Classic, kbelík 25 kg – 750 l
Ilustrační foto
Kód: 11031-0060-11
Hmotnost: 25000 g
Web: www.tropic-marin.com/

Farmaceuticky čistá mořská sůl obsahující všechny stopové prvky přírodní mořské vody. Vhodná pro všechny typy mořských akvárií.

Více
Vaše nákupní cena
2 490 Kč (2 057,85 Kč bez DPH)
Skladem
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Popis

Farmaceuticky čistá mořská sůl obsahující všechny stopové prvky přírodní mořské vody. Vhodná pro všechny typy mořských akvárií.

Mořská sůl Tropic Marin® Sea Salt CLASSIC je vytvořena ze všech potřebných makro a mikro-prvků tak, aby po namíchání mořské soli s osmotickou vodou bylo dosaženo přirozené rovnováhy tropické mořské vody. Tropic Marin® Sea Salt CLASSIC neobsahuje žádné umělé přísady ani dusičnany či fosfáty. Stopové prvky zůstávají ve směsných krystalech zcela rozpustné. Obsahuje optimální množství hydrogenuhličitanu, který stabilizuje hodnotu alkality akvarijní vody a eliminuje kolísání hladiny pH.

  • Tropic Marin® Sea Salt CLASSIC je ideální pro růst všech mořských organismů v akváriu. Obohacením mořské vody touto solí se skvěle optimalizuje hodnota pH v nádrži. Sůl obsahuje vhodné množství pufračních látek, které stabilizují alkalitu a minimalizují kolísání pH.
  • Tropic Marin® Sea Salt CLASSIC je ideální základní sůl pro všechny typy mořských akvárií, hodí se pro péči o různé druhy mořských akvarijních živočichů. 
  • Tropic Marin® Sea Salt CLASSIC se doporučuje používat při pravidelných výměnách vody v mořském akváriu.

Pro přesný výpočet potřebného množství soli použijte dávkovací kalkulačku:

 Kalkulačka pro výpočet potřebného množství soli

Parametry

Výrobce Tropic Marin
Sortiment Mořské soli

Recenze / Zkušenosti

video

Mohlo by vás zajímat