Vše pro vaše zdraví...
+420 731 372 222
CS
Přihlášení

Keramické dekorace akvárií bez použití živých kamenů

V realizovaných akváriích lze také použít keramickou dekoraci. Jedná se o revoluční technologii bez použití živých kamenů. Níže naleznete, jak to vše funguje.

Keramická dekorace PM CERAMIC

Svět ztratil zhruba polovinu svých korálových útesů za posledních 30 let. PM Reef Ceramic vynalezl inovativní syntetickou skálu, která bude hlavním přínosem při zachování přírodních útesu pro budoucí generace.

Výrobky byly především vynalezeny pro mořskou vodu a jsou stejně čisté jako sama příroda. Použity jsou pouze materiály na bázi surového kamene, který neuvolňuje do vody žádné škodlivé látky.
Vysoká pórovitost umožňuje na produktech porůstání užitečnými organismy a růst bakterií. To vede k výraznému snížení obsahu živin v akváriu. Nízká výživa je důležitá pro udržení správných parametrů vody.

Je možné provozovat akvárium složené jen z PM Reef Ceramic bez živých kamenů. 

  • Čistá jako samotná příroda
  • Z materiálu na bázi surového kamene
  • Nekontaminuje vodu
  • Vysoce porézní
  • Redukce živin

 

 

 

 Korálová řasa na PM Reef Ceramic     

Mnozí z Vás si kladou otázku, jak se může umělá dekorace dostat k životu a jak to bude vypadat po určitém čase. Níže naleznete nádrž osazenou PM Reef Ceramic, která byla založena před 5 měsíci.
Akvárium neobsahuje žádné živé kameny, bylo použito vysoce kvalitní směsi bakterií.
Na skále vidíte řadu korálových řas, které začnou porůstat povrch kamenu hned po správném nastavení vodních parametrů v nádrži.
Ve skutečnosti je celé akvárium zcela porostlé.

 

.  

 Reef Bond

Přípravek pro přilepení produktů nebo korálů na potřebné místo. Speciálně určen pro akvaparky v nádržích s mořskou vodou pro jeho snadné použití. 
Míchací poměr 1: 3 (voda: Reef Bond) PM Reef Bond je ideální pro lepení suché horniny mimo nádrž. Použití pod vodou je také možné, ale jen v malém množství.