Vše pro vaše zdraví...
+420 731 372 222
CS
Přihlášení

Akvarijní osvětlení

Osvětlení aquaLEDs

Osvětlení aquaLEDs

 

 


Akvária nám umožňují vychutnávat si přirozené bio-prostředí. Téměř nikdo nemůže odolat fascinaci těchto miniaturních světů a my všichni jsme jedinečně uspokojeni půvabnými pohyby ryb, krevet, korálů a rostlin.
Čím více autentické je prostředí, tím silnější je zážitek. A pro toto vše je potřeba světlo: světlo je život.
Osvětlení aquaLEDs vytváří přirozené denní světlo, jedno z nejlepších, jaké lze dosáhnout současnou technologií. Intenzita a jas osvětlení je nepřekonatelná. Zvyšuje brilantní vybarvení ryb, korálů a rostlin, luxusní přírůstky a skvělý zdravotní stav.
Tento moderní LED systém osvětlení je naprosto tichý a může být elegantně integrován do libovolné soukromé nebo veřejné místnosti, čímž se akvárium stane skutečnou dominantou. Je zcela bezúdržbový.

Rovné, ale flexibilní – aquaBAR

Přirozené sluneční světlo pro každé akvárium – dokonce i ty s individuálním designem. Těleso aquaBAR umožňuje zavěšení buď jednotlivě, nebo v kombinaci, nad otevřenou nádrž i zabudování do krytu akvária. Úhel paprsku 120° je dostatečný k homogennímu osvětlení jakéhokoli sladkovodního nebo mořského akvária. Díky volitelné funkci stmívače se může přizpůsobit maximálnímu dennímu světlu, individuálním potřebám akvária a zároveň poskytnout tlumené měsíční světlo pro přirozené noční prostředí.