Ballingovy sole – Calcium Booster Aquarium Systems, 1000 g

Ballingovy sole – Calcium Booster Aquarium Systems, 1000 g
Novinky
Ilustrační foto
Kód: 11043-1070-11
Hmotnost: 1000 g

Vaše nákupní cena
229 Kč (189,26 Kč bez DPH)
Skladem
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Popis

Aquarium Systems, jako přední výrobce stopových prvků pro mořské akvaristy po celém světě, přicházejí s novou recepturou práškových přípravků pro Vaše akvária. Výhodou je, že jednotlivé přípravky lze použít samostatně na doplnění hladiny daných prvků ve vodě, ale společně s dalšími boostery nové receptury (Magnesium, Alkanity + PH, Reef Minerals) jsou určeny i k použití na Ballingovu metodu.

Každý den stále více odborníků a nadšenců rozpoznává inovativního ducha založeného na tradici kvality Aquarium Systems.

  • Vápník (Calcium) společně se Stronciem (Strontium) jsou důležitými kovy alkalických zemin.  ASF Calcium Booster je jejich optimální směsí, navrženou k obnově a ustálení vápníku na jeho přirozené hodnotě, tak jako tomu je v mořské vodě. Díky jeho sypké formě, je úprava obsahu vápníku ve vodě opravdu jednoduchá a zvládne ji každý.

 

  • Vápník, úzce spjat s tvorbou uhličitanového minerálu aragonitu, je stavebním kamenem SPS i LPS korálů.  Dále je přímo zapojen do vývoje a udržování skeletálního ústrojí a účastní se v celé řadě fyziologických procesů u ryb. Přestože ryby mohou přijímat vápník z potravy, tento zdroj jednoho z esenciálních makroprvků je minimální. Proto je nutné vápník dodávat přímo do vody, odkud jej ryby absorbují ve větší míře, a to především pomocí žaber. Podobně také podporuje růst, zesílení a regeneraci ulit u vodních živočichů, jako jsou například mořští plži a mlži.

Optimální hladina vápníku je mezi 400-450 ppm a optimální hladina stroncia je mezi 5-15 ppm.

Dopřejte životu ve Vašem akváriu ideální podmínky pro jeho prospěch nyní s novými boostery od Aquarium Systems!

Parametry

Výrobce Aquarium Systems
Sortiment Ballingovy soli

Recenze / Zkušenosti

Mohlo by vás zajímat