Vše pro vaše zdraví...
+420 731 372 222
CS
Přihlášení

Krmiva pro ryby a bezobratlé bez chemických přísad

... prevence je lepší než léčba... 

Proto používejte jen kvalitní potravu bez zbytečných atraktantů, umělých konzervačních látek nebo syntetických sloučenin.

Začněte krmením herbivorů podáním sušené řasy a následným zakrmením kvalitním suchým vločkovým nebo granulovaným krmivem. Nikdy nepodávejte rybám najednou příliš velké porce, ale pouze tolik, kolik jsou schopny zkonzumovat během několika minut. Nejlepší je podávat několik porcí během dne: ráno a poté večer. Podle zdravotního stavu živočichů lze používat i různé doplňky stravy, které naleznete v kategorii:
Krmiva, vitamíny, chov a transport. Ryby milují pestrý jídelníček. Na trhu naleznete různé varianty výživy od živých, mražených nebo lyofilizovaných živočichů až po speciální samolepící pasty, které přilnou ke sklu nebo dekoraci akvária a jsou především využívány pro rozkrmování, udržení pomalejších živočichů, na které často potrava nezbývá nebo jen na přilepšení výživy či předvedení ryb kamarádům. Kvalitní mrazená strava je další ideální variantou pro karnivory a omnivory, kterým podávejte dle jejich velikosti např. jemný cyklop, střední artemie a mysis nebo větším rybám jemný či hrubý kril.