Vše pro vaše zdraví...
+420 731 372 222
CS
Přihlášení

Kvalitní filtrační technologie

Všechny výrobky firmy Deltec podléhají velmi vysokým standardům kvality. Deltec je jedním z průkopníků v oblasti mořské akvaristiky.
Jako první dodavatel zavedl na trh odpěňovač s jehlovým rotorem. Nabízí spolehlivé, tiché, efektivní a energeticky úsporné výrobky (odpěňovače, UV sterilizéry, čerpadla, reaktory, fluidní filtry atd.) podle zásady, že i ti nejlepší si zaslouží další vylepšení. Tato filozofie je důvodem pro vynikající kvalitu produktů společnosti Deltec.

Odpěňovače

Jako první výrobce, který používal patentovaný jehlový rotor, DELTEC nastavil standard v technologii odpěňovačů. Tento proces se ukázal být tak výborný, že byl kopírován téměř všemi ostatními výrobci. Zde společnost Deltec získala díky své 20leté zkušenosti s jehlovým rotorem vysokou úroveň know-how a demonstruje to opět v sérii DCS. Opět platí, že výkon čerpadla 66 litrů vzduchu na watt nastavuje nové standardy.

 

Čerpadla E-Flow

Čerpadla pro akvárium E-Flow
Obsahují nejnovější technologie v úsporách energie a řízení výkonu. Spotřebu a výkon lze ovládat tlačítky nahoru / dolů umístěnými na čelní straně regulátoru. Otáčky čerpadel jsou plně automaticky nastaveny. Samotné čerpadlo může být instalováno buď do filtru či akvária nebo i mimo nádrž.

Ovládací jednotka E-Box
Při použití E-boxu lze výrazně rozšířit rozsah a funkci čerpadel E-Flow.
Dodává se s napájecím adaptérem a připojovacím kabelem (2 m) k regulátoru čerpadla.
Použitelný pro všechny čerpadla E-Flow.