SALIFERT Coralline AminoAcids, 1000 ml – koncentrované aminokyseliny

Aminokyseliny

  • Před použitím protřepat!
  • Dávkujte 5 ml na 100 l jednou týdně.


Na co potřebujete amino-kyseliny?

Materiál skeletů korálů je tvořen vrstvami uhličitanu vápenatého a vrstvami bohatými na aminokyseliny. Tyto aminokyseliny splňují mnoho důležitých funkcí. Stabilizují materiál skeletu a zabraňují transformaci do zcela jiné krystalové struktury a také snižují negativní efekt fosfátů na růst korálů. Mimo jiné amino-kyseliny slouží jako potrava pro většinu korálů a užitečných bakterií.

Bylo potvrzeno, že na korálových útesech se nacházejí amino-kyseliny a jsou vázány na čerstvě vytvořený uhličitan vápenatý. Tento typ amino-kyselin v roztoku vykazuje pozoruhodnou podobnost amino-kyselinám nalezeným v korálových skeletech. Proto je velmi pravděpodobné, že koráli získávají tyto amino-kyseliny z okolních vod.


O Coralline Aminoacids:

Zjistilo se, že některé aminokyseliny jsou velmi důležité, zatímco některé amino-kyseliny mají negativní dopad na stabilitu a růst korálů. Salifert Coralline Aminoacids obsahuje všechny aminokyseliny ve správném poměru, jako je nalezený v korálových skeletech. Přípravek neobsahuje aminokyseliny, které mají negativní efekt na stabilitu a růst korálového skeletonu. Salifert je v současné době jediná společnost nabízející tak kvalitní složení.

Coralline AminoAcids dává korálům možnost vytvoření stabilního skeletu nebo vápenitých skleritů. Zároveň je snížen negativní vliv fosfátů při tvorbě skeletů. Taktéž, všechny přísady jsou farmaceutické kvality či dokonce lepší. To zaručuje, že nejsou přidány žádné nežádoucí prvky do akvária.

Držte z dosahu dětí. V případě zásahu očí, proplachujte pod tekoucí vodou. Pouze pro akvarijní použití, ne pro lidskou spotřebu.

  • Účinné přísady: amino kyseliny a amino sacharidy (karbohydráty)
  • Praktický měřící vršek přiložen zdarma (umístěn na horním vršku)

 

Výrobce Salifert
Druh krmiva Tekuté
Sortiment Kontrola živin, Krmiva a doplňky stravy

Mohlo by Vás zajímat

Kód 52321-5199-11
Skladem