SALIFERT Coralline AminoAcids, 1000 ml – koncentrované aminokyseliny

Popis

Aminokyseliny

  • Před použitím protřepat!
  • Dávkujte 5 ml na 100 l jednou týdně.


Na co potřebujete aminokyseliny?

Skelet korálů je tvořen vrstvami uhličitanu vápenatého a vrstvami bohatými na aminokyseliny. Tyto aminokyseliny splňují mnoho důležitých funkcí. Stabilizují materiál skeletu a zabraňují transformaci do zcela jiné krystalové struktury a také snižují negativní vliv fosfátů na růst korálů. Mimo jiné aminokyseliny slouží jako potrava pro většinu korálů a užitečných bakterií.

Na korálových útesech se nacházejí aminokyseliny a jsou vázány na čerstvě vytvořený uhličitan vápenatý. Tento typ aminokyselin v roztoku vykazuje pozoruhodnou podobnost aminokyselinám nalezených v korálových skeletech. Proto je velmi pravděpodobné, že koráli získávají tyto aminokyseliny z okolních vod.


O Coralline Aminoacids:

Některé aminokyseliny jsou velmi důležité, zatímco jiné mají negativní dopad na stabilitu a růst korálů. Salifert Coralline Aminoacids obsahuje všechny aminokyseliny ve správném poměru, jako byl nalezen v korálových skeletech. Přípravek neobsahuje aminokyseliny, které mají negativní účinek na stabilitu a růst korálového skeletonu. Salifert je v současné době jediná společnost nabízející tak kvalitní složení.

Coralline AminoAcids dává korálům možnost vytvoření stabilního skeletu nebo vápenitých skleritů. Zároveň snožuje negativní dopad fosfátů při tvorbě skeletů. Všechny přísady jsou farmaceutické kvality či dokonce lepší. To zaručuje, že nejsou přidávány žádné nežádoucí prvky do akvária.

Držte z dosahu dětí. V případě zásahu očí, proplachujte pod tekoucí vodou. Pouze pro akvarijní použití, ne pro lidskou spotřebu.

  • Účinné přísady: aminokyseliny a amino sacharidy (karbohydráty)
  • Praktický měřící vršek přiložen zdarma (umístěn na horním vršku)

 

Parametry

Výrobce Salifert
Druh krmiva Tekuté
Sortiment Kontrola živin, Krmiva a doplňky stravy

Recenze / Zkušenosti

Mohlo by vás zajímat

Kód 52321-5199-11
Skladem