TROPIC MARIN IMMUVIT 100 ml, pro imunitu, vitamín B, vynikající pro nové importy ryb

Popis

Přírodní imunitní stimulant a doplněk vitaminu B.

Akvarijní ryby jsou vystaveny zvýšenému riziku infekce patogeny a bakteriemi, což vede ke zvýšené pravděpodobnosti přenosu onemocnění. To se často může projevit onemocněním oslabených a stresovaných ryb. Pokud jsou diagnostikovány příliš pozdě, může dojít k úmrtí ryb a šíření chorob v akváriu. Podle nejnovějších vědeckých poznatků se beta-glukan ukázal jako zvláště účinný při stimulaci imunitního systému.

Tropic Marin ® IMMUVIT obsahuje beta-glukan pivovarských kvasnic v koncentrované formě. Přírodní vitamíny řady B, Spirulina a pivovarské droždí jsou pro ryby důležitou přísadou k zásobování vitamíny. Zabraňují onemocněním, které se vyskytují v důsledku výživových nedostatků a stimulují chuť k jídlu a vitalitu. Přírodní astaxantin ze Spiruliny zvyšuje vybarvení a plodnost ryb.

Výhody:

  • pro přírodní imunostimulanci a doplnění vitamínem B
  • aktivuje imunitní systém ryb pomocí přírodních beta-glukanů
  • zabraňuje vzniku onemocnění
  • přírodní astaxantin podporuje barvy a plodnost ryb
  • posiluje chuť a vitalitu ryb
  • obohaceno vitamínem B
  • žádné riziko předávkování

Použití:

Doporučujeme doplnit krmivo o IMMUVIT v asi 10 %. To odpovídá asi 3 zarovnaným odměrkám na čajovou lžičku (5 ml) granulovaného krmení, nebo na velkou lžíci (15 ml) sušených vloček nebo zmrazených krmiv. IMMUVIT důkladně promíchejte s krmivem.

Doporučujeme také přidat Tropic Marin ®  LIPOVIT nebo LIPO-GARLIC pro podporu odolnosti proti stresu a celkové dodání vitamínů. 
Je to ideální doplněk pro IMMUVIT a zlepšuje jeho přilnavost k jídlu.

Složení:
Spirulina, přírodní a extrahované pivovarské kvasnice.

Parametry

Druh krmiva Obohacení krmiv, Práškové
Výrobce Tropic Marin
Sortiment Krmiva a doplňky stravy

Recenze / Zkušenosti

video

Mohlo by vás zajímat