TROPIC MARIN® PHYTONIC vysoce koncentr. výživa pro filtrátory, 250 ml

TROPIC MARIN® PHYTONIC vysoce koncentr. výživa pro filtrátory, 250 ml
Novinky
Ilustrační foto
Kód: 52034-0461-11
Hmotnost: 250 g

Phytonic – tekutá náhrada fytoplanktonu pro mořská akvária pokročilých rifových akvaristů.

Více
Vaše nákupní cena
969 Kč (865,18 Kč bez DPH)
Skladem
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Popis

Phytonic – tekutá náhrada fytoplanktonu pro mořská akvária pokročilých rifových akvaristů.

 

Popis produktu

Tropic Marin® Phytonic je vysoce kvalitní náhrada planktonu, která zásobuje filtrátory v mořských akváriích všemi důležitými živinami, jako jsou např. aminokyseliny, vysoce nenasycené mastné kyseliny a vitamíny.

Šetrným procesem jsou živiny pro mořské filtrátory uchovány bez zahřívání, což zajišťuje zachování všech důležitých vitamínů a živin. Tropic Marin® Phytonic je vhodný jako kompletní krmivo.

Přednosti

  •  Vysoce koncentrované kompletní krmivo pro planktonní filtrátory.
  • Obsažené mořské mikrořasy a kvasinky poskytují zvířatům maximálně kvalitní aminokyseliny, vysoce nenasycené mastné kyseliny a vitamíny.
  • Vhodné pro měkké korály, LPS, SPS a další mořské filtrátory.
  • Snadné dávkování ve formě tekutého roztoku

Použití

Použití 50 ml lahvičky: Před použitím lahvičku dobře protřepejte. Přiloženou ohebnou hadičku nasaďte na injekční stříkačku a pomocí stříkačky odměřte požadovanou dávku. Doporučení k použití:

Vzduch, který se dostane do hadice a stříkačky při natahování stříkačky, nemá vliv na dávkované množství do akvária. Spodní okraj pístu vždy ukazuje správné dávkované množství, i když se požadovaný objem přípravku Tropic Marin® Phytonic nachází pouze v ohebné hadičce, a ne v komoře stříkačky kvůli nasátému vzduchu. Absorbovaný vzduch slouží k vyprázdnění hadice během dávkování.

Použití lahvičky o objemu 250 ml: Před použitím lahvičku dobře protřepejte. Otáčejte hlavou pumpy doleva, dokud nevyskočí. Jedno stisknutí hlavy pumpy odpovídá jednomu ml.

Dávkování

Začněte s minimální denní dávkou 0,1 ml na každých 100 l objemu akvária a podle potřeby množství zvyšujte. Pro co nejlepší distribuci krmiva k živočichům (filtrátorům) by se Tropic Marin®Phytonic je možné přidávat do proudu z čerpadla (několikrát) každý den.

Maximální dávka: Denní dávka 0,5 ml na 100 l objemu akvária by neměla být překročena. Při dávkování Tropic Marin® Phytonic je třeba odpovídajícím způsobem snížit dávkování jiných přípravků, které (také) obsahují organický uhlík, vzhledem k jejich výsledné zvýšené spotřebě kyslíku.

Lahvičku skladujte těsně uzavřenou, na chladném a tmavém místě! Po otevření uchovávejte v chladničce, aby se prodloužila trvanlivost. Není vhodné pro lidskou spotřebu.


Parametry

Výrobce Tropical Marine Centre
Druh krmiva Tekuté
Sortiment Krmiva a doplňky stravy

Recenze / Zkušenosti

Mohlo by vás zajímat