TUNZE® Care Panes Aquarium Glass Cleaner 500 ml – pro vnější skla akvária

Ekologický čistič akvarijních skel

Care Panes účinně čistí vnější skleněné tabule akvária a všechny hladké povrchy ze skla, plexiskla, plastu, kovu, lakovaného dřeva a mnoha dalších materiálů.

Skládá se z kombinace organických povrchově aktivních látek s éterickým olejem a lze jej použít k snadnému a efektivnímu čištění akvárií, akvarijních skříněk a osvětlovacích prvků.

Díky svým jemným přísadám je Care Panes bezpečný pro vodní organismy a je také úspěšně používán v lékařských oblastech, veřejných budovách a školách.

I extrémně malé množství Care Panes poskytuje optimální výsledky, je rychle schnoucí a nezanechává žádné stopy.

S 98,19 % přírodních ingrediencí a velkou účinností snižuje dopad na životní prostředí.

 

Aplikace:

Naneste Care Panes na hadřík z mikrovlákna nebo přímo na povrch, který chcete očistit. Krátce a rychle ji otřete. A je hotovo.

 

  • Care Panes obsahuje extrémně silné organické povrchově aktivní látky, které jsou až 500krát účinnější než běžné chemické povrchově aktivní látky z petrochemického průmyslu.
  • Care Panes nemá označení nebezpečnosti, je navrženo tak, aby minimalizovalo riziko alergií, a neobsahuje geneticky modifikované přísady.
  • Vzhledem k tomu, že může být nanášen cíleně, speciální pěna ve spreji omezuje vývoj aerosolu, čímž se zabrání jakékoli možnosti nekontrolovatelného vdechování nebo nekontrolovatelné kontaminace do akvária.
  • Care Panes zcela ekologický. Jeho aktivní složky jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a obal je vyroben ze 100% recyklovatelného plastu bez kovu.
Výrobce Tunze
Sortiment Produkty/přípravky, Škrabky, magnety, kleště...

Mohlo by Vás zajímat