TUNZE® Care Panes Aquarium Glass Cleaner 500 ml – pro vnější skla akvária

Ekologický čistič akvarijních skel

Více
Vaše nákupní cena
299 Kč (247,11 Kč bez DPH)
Skladem
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Popis

Ekologický čistič akvarijních skel

Care Panes účinně čistí vnější skleněné tabule akvária a všechny hladké povrchy ze skla, plexiskla, plastu, kovu, lakovaného dřeva a mnoha dalších materiálů.

Skládá se z kombinace organických povrchově aktivních látek s éterickým olejem a lze jej použít k snadnému a efektivnímu čištění akvárií, akvarijních skříněk a osvětlovacích prvků.

Díky svým jemným přísadám je Care Panes bezpečný pro vodní organismy a je také úspěšně používán v lékařských oblastech, veřejných budovách a školách.

I extrémně malé množství Care Panes poskytuje optimální výsledky, je rychle schnoucí a nezanechává žádné stopy.

S 98,19 % přírodních ingrediencí a velkou účinností snižuje dopad na životní prostředí.

 

Aplikace:

Naneste Care Panes na hadřík z mikrovlákna nebo přímo na povrch, který chcete očistit. Krátce a rychle ji otřete. A je hotovo.

 

  • Care Panes obsahuje extrémně silné organické povrchově aktivní látky, které jsou až 500krát účinnější než běžné chemické povrchově aktivní látky z petrochemického průmyslu.
  • Care Panes nemá označení nebezpečnosti, je navrženo tak, aby minimalizovalo riziko alergií, a neobsahuje geneticky modifikované přísady.
  • Vzhledem k tomu, že může být nanášen cíleně, speciální pěna ve spreji omezuje vývoj aerosolu, čímž se zabrání jakékoli možnosti nekontrolovatelného vdechování nebo nekontrolovatelné kontaminace do akvária.
  • Care Panes zcela ekologický. Jeho aktivní složky jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a obal je vyroben ze 100% recyklovatelného plastu bez kovu.

Parametry

Výrobce Tunze
Sortiment Produkty/přípravky, Škrabky, magnety, kleště...

Recenze / Zkušenosti

Mohlo by vás zajímat