Dr.Tim´s Clear-Up pro křišťálovou vodu, 250 ml

Popis

100% přírodní vodní čistič mořských akvárií.

Clear-Up je 100% přírodní čistič vody, který se skládá z prospěšných bakterií, které jsou schopny vytvářet "floky" shlukováním malých částeček v akvarijní vodě. Tyto vločkové "floky" se pak snadno odstraní filtrací. Výsledkem je čistá voda bez použití škodlivých chemikálií. Před použitím dobře protřepat!
Dávkujte 12,5 ml na 100 litrů akvarijní vody.
Nejlepších výsledků je dosaženo přidáváním Clear-Up po celé vodní hladině akvária.
V extrémních případech může tento proces trvat až 24 hodin.
Clear-Up neobsahuje škodlivé chemikálie a proto může být použit opakovaně.

  • Clear-UP se používá k odstranění zakalené, bílé akvarijní vody bez škodlivých chemikálií.
  • Je to 100% přírodní flokulant, který způsobuje, že se malé částice navzájem spojují, čímž se tvoří větší částice, které mohou být z vody odfiltrovány.
  • Může být přidáván i při čištění akvária.

Produkty Dr. Tima

Produktová řada Dr.Tim´s je podobně jako ampulkový program Dr.Tim´s cílená k řešení či předcházení různých problémů při reefkeepingu a dá se z ní sestavit i jednoduchý, výkonný, nízkonákladový a dlouhodobý program údržby pro velká akvária.

  • Clear-Up je přípravek pro zářivě křišťálovou vodu. Prospěšné bakterie vytváří ve vodě tzv. floky shlukováním malých částeček. Tyto vločkové "floky" se pak snadno odstraní filtrací.
  • One & Only obsahuje ze 100 % nitrifikační bakterie, které zabraňují problémům při zřizování nového akvária tím, že okamžitě pracují na vytvoření bio-filtrace v nově založených nádržích, po velkých výměnách vody nebo při léčbě nemocí.
  • Eco-balance probiotic jsou přírodní a probiotické bakterie, které pomáhají snižovat počet nežádoucích bakterií v akváriu. Nedovolí tak nepřátelským bakteriím či řasám dominovat a negativně ovlivňovat kvalitu vody.
  • Re-fresh obsahuje kombinaci prospěšných bakterií, které společně udržují čistou vodu, čistí povrchy akvária a odstraňují nepříjemné pachy. Je vhodné jej přidat kdykoliv, když se začnou objevovat řasy nebo cyanobakterie.
  • Waste-away – v přípravku obsažené prospěšné bakterie budou přirozeně rozpouštět kal a nečistoty v nádrži a zabraňovat jejich dalšímu nahromadění.
  • First defense použijte nejlépe při stresu a oslabené imunitě živočichů, zřizování nového akvária, každé výměně vody, při přidávání nových živočichů a při každém prvním projevu onemocnění. Výtečný přípravek i pro účinné koupele ještě před vpuštěním nově importovaných ryb do akvária nebo při dovezení nově zakoupených rybiček z obchodu.

Parametry

Výrobce Aquarium Systems
Sortiment Bakterie, Kontrola živin

Recenze / Zkušenosti

video

Mohlo by vás zajímat

Kód 04041-0656-11
Není skladem