Dr.Tim´s ECO- BALANCE PROBIOTIC probiotika pro zdravé mořské akvárium, 250ml

Popis

Probiotické bakterie pro mořská akvária.

Přirozené procesy probíhající v akváriu způsobují, že se systém občas stává nevyváženým, což umožňuje nepřátelským bakteriím či řasám dominovat a negativně ovlivňovat kvalitu vody. Eco-Balance používá přírodní, probiotické bakterie, které pomáhají snižovat počet nežádoucích bakterií v akváriu.

Použijte Eco-Balance k obnově a udržování čistého, vyváženého a zdravého akvária.

Upozornění: Při prvním použití dávkujte jen 7,5 ml na 100 l týdně, protože silné bakterie v Eco-Balance mohou způsobit pokles hladiny kyslíku ve vodě.

Před použitím dobře protřepat!

Maximální dávka 30 ml na 100 litrů akvarijní vody týdně.

Používejte jednou týdně jako přirozenou cestu k udržení zdravého a čistého akvária.

Při dávkování Eco-Balance doporučujeme vypnout UV sterilizátor na 2 hodiny, ale pokud se voda zakalí, okamžitě filtrační jednotku znovu zapněte.

  • Využívá příznivé probiotické bakterie jako přirozený způsob obnovy a udržování vyváženého prostředí akvária a zároveň zvyšuje imunitní reakci mořských ryb. 
  • Obsahuje konkrétní probiotika proti několika druhům Vibrio a snižuje počet špatných bakterií, což vede k čistému a zdravějšímu méně stresujícímu akváriu.
  • Je vhodné jej pravidelně přidávat jednou za měsíc k opětovnému vyvážení nádrže.

Lze sestavit i program na obnovení přirozených jasných barev korálů kombinací dvou přípravků: FIRST DEFENSE a ECO-BALANCE.
Podrobný návod naleznete v souborech ke stažení.

 

Produkty Dr. Tima

Produktová řada Dr.Tim´s je podobně jako ampulkový program Dr.Tim´s cílená k řešení či předcházení různých problémů při reefkeepingu a dá se z ní sestavit i jednoduchý, výkonný, nízkonákladový a dlouhodobý program údržby pro velká akvária.

  • Clear-Up je přípravek pro zářivě křišťálovou vodu. Prospěšné bakterie vytváří ve vodě tzv. floky shlukováním malých částeček. Tyto vločkové "floky" se pak snadno odstraní filtrací.
  • One & Only obsahuje ze 100 % nitrifikační bakterie, které zabraňují problémům při zřizování nového akvária tím, že okamžitě pracují na vytvoření bio-filtrace v nově založených nádržích, po velkých výměnách vody nebo při léčbě nemocí.
  • Eco-balance probiotic jsou přírodní a probiotické bakterie, které pomáhají snižovat počet nežádoucích bakterií v akváriu. Nedovolí tak nepřátelským bakteriím či řasám dominovat a negativně ovlivňovat kvalitu vody.
  • Re-fresh obsahuje kombinaci prospěšných bakterií, které společně udržují čistou vodu, čistí povrchy akvária a odstraňují nepříjemné pachy. Je vhodné jej přidat kdykoliv, když se začnou objevovat řasy nebo cyanobakterie.
  • Waste-away – v přípravku obsažené prospěšné bakterie budou přirozeně rozpouštět kal a nečistoty v nádrži a zabraňovat jejich dalšímu nahromadění.
  • First defense použijte nejlépe při stresu a oslabené imunitě živočichů, zřizování nového akvária, každé výměně vody, při přidávání nových živočichů a při každém prvním projevu onemocnění. Výtečný přípravek i pro účinné koupele ještě před vpuštěním nově importovaných ryb do akvária nebo při dovezení nově zakoupených rybiček z obchodu.

 

Parametry

Výrobce Aquarium Systems
Sortiment Bakterie, Kontrola živin

Recenze / Zkušenosti

Mohlo by vás zajímat

Kód 04041-0656-11
Není skladem