TM® PRO-CORAL Reef Snow 60 g, vynikající přírodní látka pro výživu korálů

Popis

Přírodní řasové pojivo pro korálové krmivo, které vytváří částice sněhu.

Vysoká úroveň biologické aktivity u intaktních korálových útesů znamená, že jsou obsažené vysoké koncentrace biopolymerních látek. Při kontaktu s částicemi živin a kolonizací s bakteriemi dochází k tvorbě částic s vysokým obsahem živin, které jsou také viditelné pouhým okem. Tyto šupinovité až vláknité částice se nazývají Reef Snow.

Tropic Marin ® PRO-CORAL REEF SNOW obsahuje tyto přírodní mořské biopolymery. Společně s jinými krmivy vytvářejí vločky bohaté na živiny, které se podobají přísadám přírodního rifového sněhu a přenášejí je na korály a jiné filtrátory. Koncentrace roztoku PRO-CORAL REEF SNOW se může měnit, aby se velikost vloček individuálně přizpůsobila osazeným filtrátorům v nádrži.

Výhody:

  • přírodní zdroj živin pro korály a další filtrátory
  • zvyšuje filtrovatelnost částic pro mnoho korálů a filtrátorů
  • zlepšuje využití živin
  • snižuje obsah živin ve vodě
  • variabilní velikosti vloček
  • větší částice jsou zdravým krmivem s prebiotickým účinkem na ryby
  • ideální pro vázání vitamínů a dalšího obohacování krmiva

Použití:

Pro aplikaci přidejte přibližně 1,5 lžíce PRO-CORAL REEF SNOW do 100 ml vody – reverzní osmózy a nechte 1 až 2 hodiny nabobtnat při občasném opakovaném míchání. Poté promíchejte do krmiva nebo náhražky planktonu a nechte znova nabobtnat po dobu 30 minut a poté směs přidávejte do akvária.

Čistý zásobní roztok PRO-CORAL REEF SNOW (bez náhrady planktonu) lze skladovat po dobu dvou týdnů při pokojové teplotě. Velikost vzniklých částic PRO-CORAL REEF SNOW může být ovlivněna změnou dávkování z jedné až dvou odměrných lžic na 100 ml. Zkrátka méně PRO-CORAL REEF SNOW vytvoří menší částice, více PRO-CORAL REEF SNOW vytvoří větší částice.

Doporučujeme kombinaci PRO-CORAL REEF SNOW s náhražky planktonu Tropic Marin ® PRO-CORAL PHYTON a PRO-CORAL ZOOTON .

Složení :
řasy, extrakt z řas

 

Parametry

Druh krmiva Ostatní, Ostatní , Práškové
Výrobce Tropic Marin
Sortiment Kontrola živin, Krmiva a doplňky stravy

Recenze / Zkušenosti

video

Mohlo by vás zajímat