Dr.Tim´s ONE & ONLY nitrifikační bakterie, 250 ml

Popis

Skládá se ze 100 % z nitrifikačních bakterií pro mořská akvária.

Jen živé nitrifikační bakterie zabraňují problémům při zřizování nového akvária tím, že okamžitě pracují na vytvoření bio-filtrace v nově založených nádržích. Použijte přípravek ONE & ONLY pro kontrolu hladin amoniaku a dusitanů. ONE & ONLY nitrifikační bakterie také neobsahují síru ani jiné dráždivé aromatické látky.
Před použitím dobře protřepat!
Minimální dávka 25 ml na 100 litrů akvarijní vody.
Nejlépe použít celý obsah najednou.
Nemůže dojít k předávkování. Uchovávejte na chladném místě.

  • Používá se pro kontrolu amoniaku a dusitanů při spuštění nové nádrže, po velké výměně vody nebo při léčbě nemocí.
  • Okamžitě vytvoří biologický filtr. 
  • Tyto nitrifikační bakterie jsou výsledkem nejnovějších vědeckých výzkumů a jsou používány veřejnými akvárii a profesionály po celém světě pro kontrolu amoniaku a dusitanů.

Produkty Dr. Tima

Produktová řada Dr.Tim´s je podobně jako ampulkový program Dr.Tim´s cílená k řešení či předcházení různých problémů při reefkeepingu a dá se z ní sestavit i jednoduchý, výkonný, nízkonákladový a dlouhodobý program údržby pro velká akvária.

  • Clear-Up je přípravek pro zářivě křišťálovou vodu. Prospěšné bakterie vytváří ve vodě tzv. floky shlukováním malých částeček. Tyto vločkové "floky" se pak snadno odstraní filtrací.
  • One & Only obsahuje ze 100 % nitrifikační bakterie, které zabraňují problémům při zřizování nového akvária tím, že okamžitě pracují na vytvoření bio-filtrace v nově založených nádržích, po velkých výměnách vody nebo při léčbě nemocí.
  • Eco-balance probiotic jsou přírodní a probiotické bakterie, které pomáhají snižovat počet nežádoucích bakterií v akváriu. Nedovolí tak nepřátelským bakteriím či řasám dominovat a negativně ovlivňovat kvalitu vody.
  • Re-fresh obsahuje kombinaci prospěšných bakterií, které společně udržují čistou vodu, čistí povrchy akvária a odstraňují nepříjemné pachy. Je vhodné jej přidat kdykoliv, když se začnou objevovat řasy nebo cyanobakterie.
  • Waste-away – v přípravku obsažené prospěšné bakterie budou přirozeně rozpouštět kal a nečistoty v nádrži a zabraňovat jejich dalšímu nahromadění.
  • First defense použijte nejlépe při stresu a oslabené imunitě živočichů, zřizování nového akvária, každé výměně vody, při přidávání nových živočichů a při každém prvním projevu onemocnění. Výtečný přípravek i pro účinné koupele ještě před vpuštěním nově importovaných ryb do akvária nebo při dovezení nově zakoupených rybiček z obchodu.

Parametry

Výrobce Aquarium Systems
Sortiment Bakterie, Kontrola živin

Recenze / Zkušenosti

video

Mohlo by vás zajímat

Kód 04041-0656-11
Není skladem