Tropic Marin ® Phos-Feed, 300 g – dodání fosfátů pro útesová akvária

Tropic Marin ® Phos-Feed, 300 g – dodání fosfátů pro útesová akvária
Novinky
Ilustrační foto
Kód: 04033-0490-11
Hmotnost: 300 g

Tropic Marin Phos-Feed - Jemný prachový fosfát pro cílený přísun potravy pro korály

Více
Vaše nákupní cena
699 Kč (577,69 Kč bez DPH)
Skladem
Doporučit známému Dotaz na produkt Přidat do wishlistu

Popis

Tropic Marin Phos-Feed - Jemný prachový fosfát pro cílený přísun potravy pro korály

Fosfát je jednou z živin s vysokou spotřebou a často nízkou dostupností v útesovém akváriu a v neznečištěném přírodním korálovém útesu. Fosfát je nezbytný v mnoha růstových procesech korálové kostry a tkáně.

V přirozeném prostředí korálových útesů poskytují nerozpustné částice výměšky ryb a planktonu korálům fosfát nezbytný pro metabolismus a růst. Tyto částice lze velmi snadno z vody odfiltrovat a využít je koráli. Tropic Marin® aplikoval tyto znalosti v novém produktu Tropic Marin® Phos-Feed pro nepřetržité krmení fosfáty v útesových akváriích.

Tropic Marin® Phos-Feed je modelován podle přirozených mechanismů dodávání fosfátů pozorovaných v prostředí divokých korálových útesů. Fosfát je nyní poprvé dávkován do vašeho útesového akvária, aniž by se neustále zvyšovala koncentrace fosfátů ve vodním sloupci. To stimuluje růst korálů a korály vykazují přirozené vzory vývoje kostry a jasné barvy, stejně jako u neporušeného korálového útesu v přírodních podmínkách. Nerozpustné částice fosfátů jsou nejúčinnějším způsobem, jak dodat tuto základní živinu do korálů.

Cílená aplikace, nejlepší kontrola dávkování a optimální účinnost díky použití nerozpustných částicových složek. Inspirováno nejlepšími přírodními organickými principy.

Výhody

    • Inspirován nejlepšími přírodními biologickými principy, využívá inovativní nový transportní mechanismus pro korálové fosfáty.
    • Tropic Marin Phos-Feed obsahuje nerozpustné částice fosfátů pro zlepšení četných biologických procesů v korálech pro silnější růst a intenzivnější barvy.
    • Obsažené halogenové stopové prvky jako jodid, fluor a bromid nahrazují prvky spotřebované zvýšenou rychlostí růstu zvápenatělých řas a korálů.
    • Nedávné studie ukazují, že nerozpustné fosfáty ve formě částic jsou pro růst a péči o korály mnohem účinnější než rozpuštěné formy.
    • Tropic Marin Phos-Feed a Tropic Marin Phos-Start jsou prvními produkty, které dodávají cíleně a dávkovaně fosfát ve formě částic do korálů.

Složení

Fosfátový minerální prášek, stopové prvky (jodid, fluorid a bromid), pasivní složka: Pro-Reef Sea Salt

Aplikace & Dávkování

Aplikace: Tropic Marin® Phos-Feed lze přidat kdykoli během dne nebo v noci. Protože aplikace mírně zakalí vodu a aby se využilo nočního otevírání korálů, měl by být Tropic Marin® Phos-Feed nejlépe aplikován v době, kdy jsou světla zhasnutá. Dočasná oblačnost, která se objeví, je normální.

Naplňte nádobu do poloviny přibližně 200 ml vody s reverzní osmózou a přidejte vypočítané množství Tropic Marin® Phos-Feed. Prášek a vodu dobře promíchejte. Suspenzi nalijte do akvarijního proudu a nádobu vypláchněte akvarijní vodou.

Dávkování: Začněte s denní dávkou 1 ml (malá odměrka) Tropic Marin® Phos-Feed na 200 l akvarijní vody. Pokud po čtyřech týdnech není v akváriu dosaženo koncentrace fosfátů mezi 0,05 ppm až 0,15 ppm, zdvojnásobte dávku na 2 ml (větší odměrka) na 200 l. Doporučujeme nepřekračovat maximální dávkování 4 ml na 200 l.

Parametry

Výrobce Tropical Marine Centre
Druh krmiva Práškové
Sortiment Kontrola živin, Krmiva a doplňky stravy

Recenze / Zkušenosti