Dr.Tim´s ECO-BALANCE PROBIOTIC probiotika pro zdraví, 250ml

Probiotické bakterie pro mořská akvária.

Přirozené procesy probíhající v akváriu způsobují, že se systém občas stává nevyváženým, což umožňuje nepřátelským bakteriím či řasám dominovat a negativně ovlivňovat kvalitu vody. Eco-Balance používá přírodní, probiotické bakterie, které pomáhají snižovat počet nežádoucích bakterií v akváriu.

Použijte Eco-Balance k obnově a udržování čistého, vyváženého a zdravého akvária.

Upozornění: Při prvním použití dávkujte jen 7,5 ml na 100 l týdně, protože silné bakterie v Eco-Balance mohou způsobit pokles hladiny kyslíku ve vodě.

Před použitím dobře protřepat!

Maximální dávka 30 ml na 100 litrů akvarijní vody týdně.

Používejte jednou týdně jako přirozenou cestu k udržení zdravého a čistého akvária.

Při dávkování Eco-Balance doporučujeme vypnout UV sterilizátor na 2 hodiny, ale pokud se voda zakalí, okamžitě filtrační jednotku znovu zapněte.

  • Využívá příznivé probiotické bakterie jako přirozený způsob obnovy a udržování vyváženého prostředí akvária a zároveň zvyšuje imunitní reakci mořských ryb. 
  • Obsahuje konkrétní probiotika proti několika druhům Vibrio a snižuje počet špatných bakterií, což vede k čistému a zdravějšímu méně stresujícímu akváriu.
  • Je vhodné jej pravidelně přidávat jednou za měsíc k opětovnému vyvážení nádrže.

Více informací naleznete v souborech ke stažení.


Poznámka:
Lze sestavit i program na obnovení přirozených jasných barev korálů kombinací dvou přípravků: FIRST DEFENSE a ECO-BALANCE.
Podrobný návod naleznete v souborech ke stažení.

Výrobce Aquarium Systems
Sortiment Bakterie, Kontrola živin

Mohlo by Vás zajímat